Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Nasi uczniowie w Sercu Śląska

Znajomość historii naszego regionu pozwala nam lepiej poznać nas samych, a co za tym idzie, lepiej rozeznać się w potrzebach tych spośród naszych gości, którzy odwiedzają Górny Śląsk w celach turystycznych czy biznesowych.

Z takim właśnie przekonaniem, przedstawiciele klasy 2 Hotelarskiej i 2 Turystycznej Zespołu Szkół nr 17, przybyli 16 listopada na salę główną Teatru Nowego w Zabrzu na XXVI Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu “Kultura elit społecznych w Europie Środkowej ze szczególnym uwzględnieniem Górnego Śląska” pod patronatem honorowym najwyższych władz oświatowych i samorządowych.

Była to okazja do poznania tajemnic przeszłości naszej Małej Ojczyzny, co z pewnością okaże się przydatne w dalszej edukacji naszych uczniów, już w ramach szkolnych murów, a jak można zobaczyć po zdjęciach, humory dopisywały, co jest najlepszym zwiastunem na przyszłość!