Podatek 1,5%

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1,5 % rocznego podatku na naszą szkołę.

Początek roku to czas nowych postanowień i planów. Wiele pomysłów chcemy także wdrożyć w naszej szkole.

Chcielibyśmy wspomóc i poprawić komfort nauki i pobytu uczniów w szkole, dać im najlepsze warunki do rozwijania pasji i zainteresowań. Pragniemy zmodernizować pracownię komputerową oraz zakupić pomoce dydaktyczne.

Aby przekazać 1, 5 % należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) odnaleźć rubrykę zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1, 5 % podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego” i w rubryce „Numer KRS” wpisać numer 0000052078 . W rubryce obok należy wpisać kwotę odpisu 1,5%.

Ważne jest, aby w kolejnej rubryce zatytułowanej „Cel szczegółowy 1,5%”, wpisać nazwę naszej szkoły, czyli ZS 17 ZABRZE. Bez określenia celu, Państwa darowizna nie będzie nam przekazana.

Z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie i ofiarność.

Dyrektor oraz nauczyciele Zespołu Szkół nr 17 w Zabrzu